SAĞLAM KUPON ANDROİD UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

DEĞERLİ ARKADAŞLAR BURADA UYGULAMANIN NASIL KULLANILDIĞINI DETAYLI ŞEKİLDE AÇIKLAYACAĞIZ. LÜTFEN BURADA YER ALAN BİLGİLERİ DİKKATLE OKUYUN. TÜM SORULARINIZIN CEVAPLARI BU SAYFADA YER ALMAKTADIR.

NASIL KAYIT OLUNUR?
UYGULAMAYI CİHAZINIZA İNDİRİP KURULUMU TAMAMLADIKTAN SONRA, UYGULAMAYI AÇINIZ. AÇILIŞ EKRANINDA DİREK KAYIT SAYFASI KARŞINIZA ÇIKACAKTIR. BU SAYFADA E-POSTA ADRESİNİZİ VE ŞİFRENİZİ YAZIYORSUNUZ. BURADA BULUNAN REFERANS KODU ALANINI BOŞ BIRAKABİLİRSİNİZ. EĞER BİR ARKADAŞINIZIN TAVSİYESİ İLE KAYIT OLUYORSANIZ, ARKADAŞINIZIN REFERANS NUMARASINI GİRMENİZ HALİNDE, ARKADAŞINIZ 10 KREDİ KAZANACAKTIR.

UYGULAMA NASIL KULLANILIR?
ÖNCELİKLE UYGULAMAYA KAYIT OLDUĞUNUZU VARSAYARSAK, KAYIT OLAN HERKESE 10 KREDİ HEDİYE EDİLİR. BU KREDİLER İLE ÜCRETLİ MAÇLARI GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ.

KAYIT OLDUKTAN SONRA KARŞINIZA, ÜCRETSİZ TAHMİNLERİN YER ALDIĞI EKRAN ÇIKAR. BURADA ÜCRETSİZ TAHMİNLERİN LİSTESİNİ GÖREBİLİRSİNİZ. MAÇLARIN ÜSTÜNE TIKLADIĞINIZDA DA, İLGİLİ MAÇ İLE İLGİLİ İDDAA TAHMİNİMİZİ, ANALİZİMİZİ, MAÇIN İDDAA KOD VE ORANINI GÖRÜRSÜNÜZ.

ÜCRETSİZ KISMININ SAĞ ÜST TARAFINDA DA, ÜCRETLİ SEÇENEĞİ YER ALIR. BURADA DA, KREDİ KARŞILIĞINDA SUNULAN TAHMİNLERİ GÖRÜRSÜNÜZ. MAÇLARIN SAĞ TARAFINDA, O MAÇ İÇİN KAÇ KREDİNİZİ KULLANACAĞINIZ YAZAR. BAKMAK İSTEDİĞİNİZ TAHMİNE BAKTIĞINIZDA KARŞINIZA BİR UYARI ÇIKAR VE YİNE BU TAHMİN İÇİN KAÇ KREDİ HARCAYACAĞINIZ SİZE TEKRAR HATIRLATILIR.

İŞİN İYİ TARAFI İSE, BAKTIĞINIZ BU TAHMİN TUTMAZSA HARCADIĞINIZ KREDİ OTOMATİK OLARAK HESABINIZA İADE EDİLİR.

BAKTIĞIM MAÇLAR BÖLÜMÜ
BAKTIĞINIZ HER MAÇ, OYNADIKLARIM BÖLÜMÜNE KAYIT EDİLİR. BURADA DAHA ÖNCE BAKMIŞ OLDUĞUNUZ TAHMİNLERİ GÖREBİLİRSİNİZ. BAKTIĞINIZ VE TUTMAYAN MAÇLARI DA YİNE BURADA GÖREBİLİRSİNİZ.

KAZANANLAR BÖLÜMÜ
BU BÖLÜMDE DE, YAPTIĞIMIZ TAHMİNLERİN İÇERİSİNDE TUTTURDUĞUMUZ MAÇLARIN LİSTESİNİ GÖRÜRSÜNÜZ. MAÇLARA TIKLAYARAK DETAYLARA ULAŞABİLİRSİNİZ.

NASIL KREDİ SATIN ALABİLİRİM?
KREDİ SATIN ALMAK İÇİN SOL ÜST TARAFTA KREDİ SAYINIZIN YAZDIĞI ALANA TIKLAYINIZ. AÇILACAK EKRANDA SATIN AL BUTONUNA TIKLADIĞINIZDA, KAÇ KREDİ SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ SORULACAK. BURADAN 30 / 50 / 100 SEÇENEKLERİ ARASINDAN KAÇ KREDİ ALMAK İSTİYORSANIZ ONA TIKLIYORSUNUZ. KARŞINIZA ÜCRET BİLGİSİ ÇIKACAK. SATIN ALMA İŞLEMİNİ ONAYLADIĞINIZDA, KREDİNİZ HESABINIZA İŞLENECEKTİR.

KREDİ ALDIM HESABIMA GEÇMEDİ
NORMAL ŞARTLARDA BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL. ANCAK SONUÇTA SİSTEMSEL BİR ARIZA OLABİLİR. BÖYLE BİR DURUM YAŞARSANIZ LÜTFEN GOOGLE TARAFINDAN SİZE GÖNDERİLEN FATURA NUMARASI İLE BİRLİKTE UYGULAMADA KULLANDIĞINIZ MAİL ADRESİNİZİ [email protected] ADRESİNE GÖNDERİNİZ. KONU İNCELENDİKTEN SONRA EĞER HALEN KREDİNİZ EKLENMEMİŞSE KREDİNİZ HEMEN EKLENECEKTİR.

KREDİ ALACAĞIM AMA PARAM YOK / REKLAM İZLEYEREK NASIL KREDİ KAZANILIR?
O ZAMAN REKLAM İZLEYEREK KREDİ KAZANABİLİRSİNİZ. YİNE SOL ÜST TARAFTAKİ KREDİ LOGOSUNA TIKLADIĞINIZDA SATIN AL VE İZLE KAZAN BUTONLARI KARŞINIZA ÇIKACAK. BU SAYFADA İZLE KAZAN BUTONUNA TIKLARSANIZ, BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA BİR VİDEO REKLAM AÇILACAKTIR. BU REKLAMIN BİTMESİNİ BEKLEDİĞİNİZDE, HER REKLAM İÇİN HESABINIZA 1 KREDİ EKLENECEKTİR. İLK TIKLADIĞINIZDA REKLAMIN YÜKLENMESİ BİRAZ ZAMAN ALACAKTIR, BU NEDENLE BİRAZ BEKLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.

ARKADAŞIMI DAVET EDEREK NASIL KREDİ KAZANABİLİRİM?
AYARLAR BÖLÜMÜNDE HER KULLANICININ KENDİSİNE ÖZEL BİR REFERANS NUMARASI BELİRLENMİŞTİR. BİR ARKADAŞINIZA UYGULAMAMIZI TAVSİYE EDERSENİZ, VE ARKADAŞINIZ UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA KAYIT OLURKEN REFERANS NUMARASI ALANINA SİZİN REFERANS NUMARANIZI YAZARSA, SİZİN HESABINIZA 10 KREDİ EKLENİR VE BUNUNLA İLGİLİ SİZE DE BİLDİRİM GÖNDERİLİR.

AYARLAR / ŞİFRE İŞLEMLERİ
ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN UYGULAMANIN SAĞ ÜST TARAFINDAKİ AYARLAR BUTONUNA TIKLAMANIZ, AÇILACAK SAYFADA İLGİLİ ALANI DEĞİŞTİRMENİZ YETERLİDİR. AYARLAR KISMINDA REFERANS KODUNUZ VE BİZE ULAŞMANIZ İÇİN İLETİŞİM BAĞLANTISI BULUMAKTADIR.

SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?
ÖNCELİKLE UYGULAMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİR KONU OLMADIĞI SÜRECE LÜTFEN GOOGLE’DAN ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ ŞEYLERİ BİZE SORMAK İÇİN MAİL ATMAYINIZ. ÇÜNKÜ BİZDEN GEREKSİZ ŞEKİLDE ALINAN HER DAKİKA, TAHMİNLER İÇİN AYIRACAĞIMIZ ZAMANDAN GİDİYOR. YANİ TAHMİNLERİMİZİN BAŞARILI OLMASINI NE KADAR ÇOK İSTİYORSANIZ, BİZİ O KADAR AZ MEŞGUL EDİNİZ.

AYARLAR BÖLÜMÜNDE İLETİŞİM BAĞLANTISI BULUNMAKTADIR. BUNUNLA BİRLİKTE [email protected] ADRESİNDEN DE BİZE MAİL ATARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

EK BİLGİLER :
İNSTAGRAM VEYA BENZER HİÇBİR YERDEN MAÇ ÖNCESİ BİLGİ VE TAHMİN PAYLAŞIMI YAPMIYORUZ. ÇÜNKÜ BUNA VAKTİMİZ OLMUYOR.
VERDİĞİMİZ MAÇLAR İÇİN HİÇBİR ZAMAN GARANTİ VERMİYORUZ.
TAHMİNLERİMİZ KAFANIZA YATIYORSA OYNUYORSUNUZ.
YANİ LÜTFEN TAHMİNLER TUTMAYACAK OLURSA BİZE HESAP SORMAYA KALKMAYINIZ.

BOL ŞANSLAR.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir